FLEXOBIT – Üstün Teknolojili Akıllı Su Yalıtım Çözümleri

5mm Dolgusuz, 3D, Taşıyıcısız, Takviyesiz Membran Su Yalıtımı Çözümü

SBS (Styrene Butadine Styrene) Polimer ile modifiye edilmiş, 5 mm homojen kalınlığa sahip içerisinde veya yüzeyinde taşıyıcı keçe ve yapısında dolgu malzemesi (kalsit v.b.) içermeyen, kendini tamir eden membrandolgusuzu membrantaşıyıcısız membran, takviyesiz membran, saf bitüm esaslı her yöne %1600 uzama ve esneyebilen, -25°C soğukta esnekliğini koruyan, alt yüzeyi zemine tam yapışmaya olanak sağlayan PE Film kaplı, üst yüzeyi ek yeri yapışma performansını arttırma özelliği olan kumlu, kendi kendini tamir edebilen ve üç boyutlu işlenebilen bitüm esaslı su yalıtım örtüsüdür. SBS membran, elastomerik membran, 3D membrant ve Flexobit 5mm membran uygulaması ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Uygulama Görselleri

Bugün hemen bir FLEXOBIT su yalıtım uzmanını toplantıya çağırın. Sizin için özel olarak hazırlanmış 10 dakikalık sunumu sizinle paylaşsın. Akıllı Su Yalıtımı hakkında sorularınızı cevaplasın. Projenizde veya gelecek projelerinizde FLEXOBIT farkını görmeden karar vermeyin.

FLEXOBIT; %1600 esneyen, kendi kendini tamir eden, 5mm homojen, 3D, takviyesiz, dolgusuz, taşıyıcısız membran. Tek kat ile yalıtım sağlar ve tek malzeme ile çözüm sunar.

Bitufa Yapı ve Yalıtım Sistemleri A.Ş.