FLEXOBIT

Yüksek Teknolojili Akıllı Su Yalıtımı Çözümleri

FLEXOBIT Başarı Hikâyesi

FLEXOBIT hikayesi, 1979 yılından itibaren AKILLI Su Yalıtımı Çözümleri üreten Bitufa Waterproofing BV tarafından Hollanda’da başlıyor. Wapenvield’de “High-Tech” yüksek teknoloji üretim tesislerinde “her zaman – herkes için daha iyisi araştırmaları” tam 40 yıldır devam ediyor. Amacımız yapıları su yalıtımı problemlerine karşı korumak ve işletmelerde yaşanabilecek zaman ve kaynak kaybın önlemektir. İnsanları hastalık ve yıkım risklerinden korumak temel hedefi ile çalışılmaktadır. 48 ülkede dünyanın dev projelerine her gün aynı kalitede ürün ve hizmet vermek için geniş bir AR-GE departmanını bünyesinde barındırmaktadır. FLEXOBIT bütün bu uzun hikaye sonucu üretilmiş,

Akıllı Su Yalıtımı Çözümleri Özellikleri

0
Yıllık Tecrübe
0
Tamamlanan Proje
0
%100 Müşteri Memnuniyeti
0
M2 Üstü Uygulama

Neden FLEXOBIT?

Düşük Maliyet, Tek Kat Uygulama, Birinci Sınıf Su Yalıtımı

Akıllı Malzeme (High-Tech Smart Material)

Kendi Kendini Tamir Eder
%1600 Uzama
3 Boyutlu Uygulanır
5mm Tek Kat Membran
Taşıyıcısız Membran
Takviyesiz Membran
Dolgusuz Membran

Bir Dünya Referans

Proje Sahibi
Uygulamacı
Son Kullanıcı Herkes Memnun

Bugün hemen bir FLEXOBIT su yalıtım uzmanını toplantıya çağırın. Sizin için özel olarak hazırlanmış 10 dakikalık sunumu sizinle paylaşsın. Akıllı Su Yalıtımı hakkında sorularınızı cevaplasın. Projenizde veya gelecek projelerinizde FLEXOBIT farkını görmeden karar vermeyin.

FLEXOBIT; %1600 esneyen, kendi kendini tamir eden, 5mm homojen, 3D, takviyesiz, dolgusuz, taşıyıcısız membran. Tek kat ile yalıtım sağlar ve tek malzeme ile çözüm sunar.

Bitufa Yapı ve Yalıtım Sistemleri A.Ş.